Parádní akce pro firmy i skupiny 

Hotel Bukovanský mlýn | Jižní Morava
Cena dohodou přímo v zařízení

Akce pro firmy a skupiny

Indoorové aktivity

Vinařská maturita, Mlýnský soudek, Folkloriáda, Zabíjačka a další doprovodné programy...

Celoroční indoorové aktivity se mohou stát skvělým doplněním firemního večírku či teambuildingu.


Sportovní aktivity

Lukostřelba, Minigolf, Crazy Bubbles, Airsoftová střelnice a další...

Patříte ke sportovním nadšencům a nevynecháte žádnou možnost, jak si protáhnout kostru? Pak se budete ve mlýně cítit jako doma! 


Seminární služby

Semináře, Školení, Obchodní meetingy...

V Bukovanském mlýně mají všechno potřebné vybavení, dostatečné kapacity a možnost připravit teplý či studený raut nebo jakékoli jiné pohoštění. 

Let helikoptérou, Jízda na čtyřkolkách
Slalom s pneumatikou, Štafeta s trakařem, Hod vidlemi
Honba za pokladem, Slovácká zabijačka 

Areál, který rozbuší vaše srdce

Bukovanský mlýn je překrásná stavba s rozhlednou, zasazena v klidné jihomoravské krajině. Užívejte si veškerý luxus místa, které sází na jednoduchost a originalitu. 

Jako byste se na okamžik přenesli do pohádky, kde mlynář nosí pytle s obilím a za komínem na něj dohlíží čert.Kdy jste se naposledy jen tak zastavili, rozhlédli se kolem sebe a z hluboka se nadechli? Je čas začít si užívat život!

Součástí Bukovanského mlýna je také restaurace, kde vaří přesně jako od babičky. Příjemné prostředí, chutné jídlo a ta atmosféra! Dle přání vám také zajistí teplý či studený raut a jakékoli jiné občerstvení, které byste na své akci rádi měli. 

Pro perfektní firemní akci budete potřebovat i skvělé jídlo a pití. Na mlýně vám připraví teplý a studený raut nebo jakékoli jiné pohoštění. Pro milovníky vína je zde vinný sklep plný skutečných klenotů. Na přání lze zorganizovat i degustaci piva nebo ochutnávku karibských rumů. 

ZAŽIJTE VÝJIMEČNÉ CHVÍLE S ORIGINÁLNÍMI NÁPADY!

Lepší místo pro teambuilding jen tak jinde nenajdete

Indoorové aktivity do každého počasí

Indoorové programy je možno využívat bez problémů celoročně. Jsou perfektním doplňkem teambuldingů, firemních akcí i seminářů. Prozkoumejte oblíbený program inspirovaný známou televizní hrou Kufr. 

Sportem ku zdraví a přátelství

Během firemních akcí či školení je dobré občas si orazit a vyčistit si hlavu trochou fyzické aktivity. A že je jich tady nabídka! Zablbněte si v Crazy Bubbles, vyzkoušejte si lukostřelbu, předveďte pár úderů na minigolfu a ještě mnohem víc. 

Kdo by odolal honbě za pokladem?

Místní specialitou je hra o mlýnský poklad, která prověří logické myšlení, postřeh, důvtip a paměť... Zní to zajímavě, že? Nejlepší částí hry je fakt, že i přes to, že týmy soupeří mezi sebou, poklad mohou najít pouze společnými silami! 

Pravá slovácká zabijačka

Alespoň jednou za život musíte zažít pravou vesnickou zabijačku! Užijete si zábavu s harmonikářem, krojovanou tetičkou a řezníky, ochutnáte skvělé jídlo a pití... Tolik zábavy najednou! 

Slovácký večer ve sklípku

Večer ve vinném sklípku je moravskou tradicí... Můžete se sejít s přáteli, zažít řízenou degustaci, ochutnat skvělé jídlo a užít si večer s cimbálovou muzikou plný nekonečné zábavy. 

Záludnosti Vinařské maturity

Skvělý program pro všechny skupiny, který prověří vaše schopnosti v oblasti vína - natahování do koštýře a plnění lahví, vinařský kvíz a mnoho dalšího. 

Chcete si tady užít s rodinou?

WIFI

Parkování u objektu

Občerstvení

Bukovany 70, 696 31 Bukovany

60 - 100 osob / vinárna 
50 - 100 osob/ restaurace
20 - 35 osob/salonek

 OBLÍBENÝ VÝLET S PŘÍBĚHEM
Svatyně s hrůznou energií

Adamov, Jižní Morava

Moravské Toskánsko, Jižní Morava

Kyjov, Jižní Morava

Mikulov, Jižní Morava